Valmistame eritellimusel jalanõusid naistele, meestele ja lastele.
Kliendil on võimalus lasta valmistada kvaliteet nahast jalanõud oma jala mõõtude järgi ning valida jalatsi tegumood. Et jalanõud istuks mugavalt, võtame mõõdud mõlemalt jalalt ja kui tarvis korrigeerime jala asendit.

Individuaalselt valmistatud tallatugi, aitab jalgade õiget asendit hoida ja vältida liigset survet põlveõndlasse või reitele. Kliendi soovil teeme ka kips jäljendi järgi. Kõikide küsimuste puhul aitab Teid meie jalatsite spetsialist, kellel on suuri kogemusi ja teadmisi sel erialal.

Ortopeediliste jalanõude funktsioonid.

Ortopeediline jalanõu kui toode on eeskätt mõeldud ortopeediliste haiguste raviks või puudest tulenevate vaeguste leevendamiseks ja toimetuleku toetamiseks. Ortopeedilised jalanõud on erijalatsid, mis on spetsiaalselt toodetud lähtuvalt teatud ortopeedilistest probleemidest, mistõttu nende peamine funktsioon ei ole mitte jala kaitsmine ja katmine vaid jalalaba ja pahkluu spetsiaalne toetamine/toestamine, mida tavaliselt disainitud jalanõud ei pruugi teha.Tegemist on tootega, millekohase vajaduse määratlevad kas pere- ja/või eriarstid või rehabilitatsiooni asutused.

Laste ortopeediliste probleemide ravi varieerub füsioteraapia eri vormidest kuni kirurgilise sekkumiseni. Sõltuvalt deformatsiooni iseloomust ja lapse vanusest kaasatakse raviks erinevaid võimalusi, sh ortopeedilisi jalanõusid. Erinevate deformatsioonide raviks või toestuseks kasutatakse erinevaid ortopeediliste jalatsite mudeleid.

Kuna ortopeediliste jalanõude peamine funktsioon on meditsiiniline, siis lähtutakse jalatsite tootmisel materjalide valikul eeskätt nende mõjust jalgade tervisele. Seetõttu kasutatakse peamiselt naturaalseid materjale, mis on hingavad ja piisavalt venivad, samas vastupidavad ja mugavad.